Rozwód i co dalej ?

Jesteś rozwódką. To już fakt.

Proces rozwodowy to trudny etap w życiu, nawet jeśli trwał krótko nie było to miłe. Czasem ciągnął się latami i może nawet mimo smutku czujesz ulgę, że w końcu się skończył. Jeśli była to relacja toksyczna, tym bardziej dobrze, że masz już to za sobą.

Teraz dociera do Ciebie ze zdwojona siłą, że to definitywny koniec małżeństwa. Pamiętaj jednak, że nie koniec świata. Zaczął się po prostu nowy etap w Twoim życiu. Od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał. Możesz mieć wiele obaw, wątpliwości a nawet lęków. To naturalne. Zamiast jednak rozpamiętywać przeszłość, weź sprawy w swoje ręce. Wierzę, że dasz radę.

Zacznij od tego co jest dla Ciebie ważne, ustal najpilniejsze potrzeby i plan działań. Być może trzeba będzie zwiększyć Twoją pewność siebie, poszukać nowych znajomości, nowej pracy itp.,itd. Nie martw się, mogę Ci w tym pomóc.

Coaching to cykl spotkań, dzięki którym zrozumiesz co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze i jak do tego dotrzeć. Po kolei, w odpowiednim dla Ciebie tempie przejdziemy przez to razem. Niezależnie od tego ile  masz lat, wciąż jesteś młoda i co najmniej drugie tyle przed Tobą, a może i więcej.

Daj sobie szansę i możliwość by osiągnąć to, czego pragniesz. Życiowy sukces i satysfakcję. Bądź szczęśliwa. Wybór należy do Ciebie 🙂

 

Pozdrawiam

Beata z NIEDAJSIĘ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *